Pierwsze święta w naszej grupie
2025-12-24 | Krótkofalarstwo, Łączność Cyfrowa | 2 komentarze
Drodzy koledzy w te święta życzę Wam przede wszystkim dużo zdrowia, pełnych portfeli i radia z górnej półki za 1PLN. Dodatkowo aby pasja radia i łączności nie umarła, czystego sygnału, idealnych warunków propagacji, mnóstwo łączności DX, i spokoju. Obyśmy przetrwali jako ta nasza grupa i nie było żadnych kłótni tylko same dobre relacje i szanowanie się nawzajem. Rozwijajmy się dalej 🙂 ☃️
By SP6TPX



